ما 606 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

پرینت

کتاب سنگ درمانی (بخش اول)

تاریخ انتشار : . اخبار سایت

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 

 

اَللّهُّمَ‌صَلِ‌عَلی‌مُحَمَّدْ‌وَ‌آلِ‌مُحَمَّدْوعَجِّلْ‌فَرَجَهُمْ

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

کتاب سنگ درمانی

دلایل علمی سنگ درمانی:

دلیل علمی سنگ درمانی و علت درمان و خواص درمان و شفابخشی سنگ را می توان در طب مکمل یا alternative medicine پیدا نمود .
هرماده ای روی کره زمین متصل ملکوت خود در آسمانهای هفتگانه میباشد و از آنجا کنترل و هدایت میگردد .

دانش شفابخشی بر دو نوع است :

1- دارو یا medicine توسط علم مادی ماده بدست می آید واین علم زمینی که با کسب دانش دانشگاهی بدست آمده

2- طب مکمل یا alternative medicine بیشتر با علم ملکوتی ماده کاردارد(علم آسمانی مربوط به عالم ملکوت و جبروت که از نظر قدرت مافوق علم مادی و علم زمینی است که با تفکر و تدبّر تا 1000 سال پیش در اوج رواج بوده ولی بمرور بشرآن علم را از دست داده و امروزه از آن علم بیگانه است و لذا به شفا بخشی سنگها شک کرده و می گوید آیا درست است ؟ آیا باید عقیده داشت ،این افرادغافل از علم وحکمت عظیم گذشته گانند.

انواع درمان :

1- درمان با علم مادی ماده که درمان با قرص و مواد شیمیائی توسط علم زمینی صورت میگیرد .

2- درمان با علم متافیزیکی مسلط به ماده که درمان با علوم ملکوتی و مافوق وصف که اصولاً درمان از عالم بالا وتوسط شعور وآگاهی صورت میگیرد ،که برخی از آن علوم عبارتند از: دعا درمانی ، قرآن درمانی ، پولاریتی درمانی ، چاکرا درمانی ، طب سوزنی ، آب درمانی ، مغناطیس درمانی ، سنگ درمانی ، همیوپاتی و 28 درمان نامتعارف دیگر که بحث در مورد آنها از عهده خواننده این کتاب برنمی آید .

ملکوت تمام اعضاء و جوارح جسم انسان که روی زمین است در آسمان برنامه و طرح ریزی و فرمان داده میشود عالم ملکوت در واقع عالم " کُن فَیَکون " است یعنی عالمی است که میگویند بشو بدون اتلاف زمان میشود .

درعالم زمینی ما با عقل و فهم سر و کار داریم در صورتی که در عالم ملکوت با ادراک و شعور و آگاهی سر و کار داریم . در داخل بدن کانالهای نورانی بیشماری وجود دارند که آگاهی و شعور را به تمام جوارح میرسانند ، درست عین رگها که تغذیه خون را به تمام جوارح میرسانند یا مانند سیتم اعصاب که اطلاعات را به جوارح میرسانند .

دراطراف بدن 360 مراکز دریافت و ارسال شعور وآگاهی وجود دارد که شعور و آگاهی را از هستی و آسمانهای ملکوت و جبروت دریافت نموده و به تمام کانالهای نورانی فوق و ملکوت جوارح میرسانند ، این 360 مرکز که چاکرا نام دارد همچون آنتن های گیرنده و فرستننده هستند که مهم ترین آنها هفت چاکرای اصلی هستند که از تلاقی 14 کانال نورانی فوق الذکر بدست می آیند .

اثر سنگ بر چاکرا

سنگها زنده اند و شعور دارند و نسبت به رنگ شفاف یا غیر شفاف خود ، چاکراهای از کار افتاده را بکار می اندازند تا بتوانند دریافت شعور و آگاهی از هستی و سماوات هفتگانه بکنند تا ارتباط قطع شده آسمانهای هفت گانه با کانالهای نورانی بدن و جواره و غدد مربوط به هر عضو مجدداً برقرار گردد .

کسی که سرطان دارد بعلت بی شعوری سلول مربوطه است که تکثیر سلول می کند اگر به آن سلول شعور و آگاهی برسد هیچ تکثیر بیهوده و هیچ داروئی نظیر شیمی درمانی نیاز ندارد .

پس درمان با شعور میلیاردها بار سریعتر و درمانگرتر است از درمان با داروی شیمیائی بیهوش شده ، به همین ترتیب میوه ای که از درخت کنده میشود بدلیل داشتن پرانا و حیات ، بسیار مؤثرتر است از میوه چیده شده ، یخ زده ، پخته شده ، به مواد شیمیایی آلوده شده و مرده با خاصیت بسیار کم شیمیایی عالم ماده

 

ارتباط سنگ و چاکراهای متافیزیک بدن

هفت چاکرای اصلی متافیزیکی بدن :

به منظور درک سنگ درمانی و خواص روحی روانی جسمی سنگهای شفابخش و فراگیری تأثیر سنگهای ماه تولد برسرنوشت و صحت جسمانی انسان میبایست از علمی که صدها دانشمند بسیار معروف جهان در سراسر دنیا از پنج هزار سال پیش تا هزار سال پیش که دانشمند این آب و خاک یعنی ابن سینا راجع به چاکراها بیان داشته اطلاعات علمی تری بدست بیاوریم تا به جهل دانش پزشکی 30 ساله دانشگاههای امروزی بیشتر پی ببریم تا بتوانیم از سنگ بعنوان یک موهبت کریمه الهی با تقدس نام ببریم. هر انسانی نیروی بالقوه ای برای کامل بودن در خود دارد. نیروی شگفت انگیز و فریبنده ای که اعجاز خلقت محسوب می شود. نام دیگر این نیروی بالقوه «چاکرا» می باشد. چاکراها انرژی حیاتی را از محیط اطراف و از کیهان می گیرند و آنها را به امواج مورد نیاز نقاط مختلف بدن تبدیل می کنند. علاوه بر این آنها انرژی را به اطرافشان پخش می کنند. توسط این سیستم انرژی ، انسان نهایتاً در حوزه‌ تبادل دائم انرژی با کیهان و دنیا و انسان های دیگر است. طبق دست نوشته های قدیمی ، 88000 چاکرا در بدن هر یک از ما وجود دارد و به ندرت می توان نقطه ای در بدن انسان پیدا کرد که در برابر دریافت و انتقال یا تغییر دادن انرژی ها حساس نباشد. فقط حدود 40 چاکرای فرعی وجود دارد که مهمترین آنها در طحال ، پشت گردن ، کف دست ها و کف پاها قرار دارند. اما تقسیم بندی دیگری هم برای تعداد چاکراها وجود دارد که می گویند: چاکراهای مهم در بدن انسان 7 تا می باشند که دائماً در حال چرخش به سر می برند. چرخش چاکراها در مردان به سمت راست (در جهت عقربه های ساعت) و در زنان به سمت چپ می باشد. وقتی درمانگران می خواهند چاکرایی را تقویت کنند می توانند در جهت چرخش چاکراها کار درمان را انجام دهند. مثلا در رایحه درمانی می توان مواد معطر را به صورت دورانی در جهت چرخش چاکراها حرکت داد یا اگر با سنگ های قیمتی می خواهید روی چاکراها تأثیر بگذارید باز می توانید جهت چرخش چاکراها را در نظر داشته باشید .

 

چاکراتراپی و کیفیت سنگها

برای چاکراتراپی باید از بهترین کیفیت سنگ ها استفاده کرد. هر چقدر سنگ شفاف تر و خالص تر باشد انرژی ساطع شده از آن شفاف تر و خالص تر است. این سنگ ها قبل از استفاده باید تمیز شوند زیرا نه فقط انتقال دهنده‌ انرژی هستند که عناصر زیان بخش را از بدن ،‌ امواج منفی را از بدن اطرافیان و اطرافتان جذب می کنند و بدین ترتیب شما را پاک کرده و از شما حمایت وهاله شما را گسترده می کنند .

 

چگونه از شر انرژی های منفی خلاص شویم؟

سنگ کریستال باعث می شود که کیفیت نور هاله‌ شما تقویت شده وشعور وآگاهی ازطریق چاکرا وارد جسم شما شده و یک نوع سپر محافظ برا جسد شما درست کند. اگر زمانی ترس ناگهانی ، شوک یا عصبانیت باعث ناراحتی تان شد روش مؤثر دیگری در زیر به شما پیشنهاد می شود که می تواند فوراً شما را از شر انرژی های جمع شده خلاص کند ویا توسط این سپر رفع بلا که هاله نام دارد از شما محافظت کند . بایستید به طوری که پاها کمی از هم فاصله د اشته باشند ،‌ عضلاتتان را برای چند ثانیه تا جایی که می توانید منقبض کنید. اگر تنها هستید فریاد بزنید و گرنه ریه هایتان را با یک انفجار خالی کنید. این کار را در سحر قبل از طلوع خورشید تکرار کنید تا حال خوبی پیدا کنید . این تمرین قفل هایی را که در اثر اتفاق ناگهانی ایجاد شده و سیستم انرژی شما نتوانسته از عهده‌ آن بر بیاید وهاله شمارا تنگ وچسبان وفشرده نموده را برطرف می کند. اگر احساس خوبی داشته باشید ممکن است میل داشته باشید به بدن تان کشش بدهید ،‌ انگار که از خواب عمیق و آرامی بیدار می شوید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید